mgr Mirosława Jarosz

Czwartek 940 1040
Piątek 1240 1340

WIEŚCI Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Dn. 01.12.2015 r. do udziału w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zaproszono panią wicedyrektor Mariolę Mamalę. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały czytanej przez panią Mariolę książki pt. ”Mikołajek” autorstwa Sempe
i Gościnnego. Zorganizowana wystawa książek z tej serii zachęciła dzieci do wypożyczania i czytania ich w domu.

Serdecznie dziękujemy pani wicedyrektor Marioli Mamali za udział
w naszej czytelniczej akcji.

Tego dnia wręczono również puchary dla najlepszych czytelników miesiąca listopada. Otrzymali je klasa 1 i klasa 5

Serdecznie gratulujemy!

Galeria Zdjęć: "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

bibliotekarz Mirosława Jarosz

W listopadzie 2015 r. biblioteka szkolna rozpoczęła akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Na początek zaproszono do biblioteki panią dyrektor naszej szkoły mgr Krystynę Masłowiec, która w bardzo ciekawy sposób zaprezentowała dzieciom fragmenty książki Grzegorza Kasdepke „Bon-czy ton: Savoir –vivre dla dzieci”. Uczniowie klas młodszych z zainteresowaniem słuchali czytanego tekstu i udzielali odpowiedzi na pytania do przeczytanych fragmentów.
Na zakończenie wzięli udział w losowaniu „szczęśliwych numerków”, których posiadacze otrzymali książkę i czasopisma.

Serdecznie dziękujemy pani dyrektor za udział w naszej akcji propagującej czytelnictwo wśród dzieci.

Spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu. Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich nauczycieli, rodziców i absolwentów naszej szkoły.

Galeria Zdjęć: WIEŚCI Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Galeria Zdjęć: "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CZYTELNICZEGO
O PUCHAR "NAJLEPSZYCH CZYTELNIKÓW"

3 listopada na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursu czytelniczego
o puchar „Najlepszych Czytelników”
.

Nagrodę otrzymali:
w kategorii „klasy młodsze” – klasa 2,
w kategorii „klasy starsze” – klasa 5.

Serdecznie gratulujemy!

Galeria Zdjęć: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CZYTELNICZEGO O PUCHAR "NAJLEPSZYCH CZYTELNIKÓW"