"NA STRAGANIE"

"NA STRAGANIE W DZIEŃ TARGOWY, TAKIE SŁYSZY SIĘ ROZMOWY..."

Dnia 09 października 2015 r. warzywa ożyły za sprawą uczniów klasy II, którzy przygotowali przedstawienie pt. „Na straganie”.
Inscenizacja wiersza Jana Brzechwy skierowana była do przedszkolaków i uczniów klas I, III i V. Mali aktorzy przebrani za warzywa z wielkim przejęciem i humorem odegrali powierzone im role. Wszyscy widzowie z zaciekawieniem oglądali zabawne scenki
z "życia warzyw" zaprezentowane przez naszych drugoklasistów. Inscenizacja wiersza miała uświadomić dzieciom, jak ważną rolę w naszej diecie odgrywają warzywa, które są głównym źródłem witamin i składników mineralnych.
Publiczność nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami. Podsumowując moglibyśmy śmiało stwierdzić, że „lepsze marcheweczki i truskaweczki, niż cukiereczki”.

Dziękujemy dzieciom z klasy II za piękny występ.

Galeria Zdjęć: "NA STRAGANIE"

Mirosława Jarosz